Firma NO PROBLEM, spol. s r.o. byla založena v průběhu roku 1991. Již od počátku svého působení se snaží dostát svému jménu a plnit veškerá přání svých zákazníků. V současné době se firma zaměřuje na 4 základní oblasti sortimentu, více najdete na horních odkazech. Dále se zabýváme těmito obory.
          
              POVLAKOVÁNÍ NÁSTROJŮ:
  
V současné době také nabízíme povlaková nástrojů, kterým se výrazně zvyšuje životnost nástrojů, a zlepší řezné „možnosti“ nástrojů.
   Druhy povlaků: TiN, TiCN, CrN, ZrN, TiAlN, CrAlN

              VÝROBA ATYPICKÝCH NÁSTROJŮ:
  
V případě, že hodláte použít pro výrobu nástroj, který není standardní, ale máte představu či přímo technické návrhy, neváhejte a kontaktujte nás. Zajistíme kalkulaci a výrobu takového nástroje dle Vašeho požadavku.

           OBCHODNÍ PODMÍNKY:
 
V případě Vašeho zájmu o katalogové zboží MAGG vyřizujeme objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč (bez DPH). U ostatních položek zejména z oblasti brusiva by měla být hodnota objednávky minimálně 1000 Kč (bez DPH). V případě menší objednávky nejsme schopni zaručit velkoobchodní ceny ani standardní dodací lhůty. 

 
                PARTNEŘI:

 Pokud tedy máte zájem zjistit více informací o nabízených produktech či poskytovaných službách, kontaktujte nás,a my se Vám budeme rádi věnovat.

 

    Firma NO PROBLEM spol. s r. o. nebere odpovědnost za tiskové chyby.